Arb. İlhan ÜNSAL
Kurucu Ortak

1967 yılında Darende’ de doğan İlhan Ünsal ilk, orta ve lise tahsilini Kahramanmaraş - Elbistan' da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1988 yılında mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Mali Hukuk Anabilim dalında yüksek lisans derslerine devam etti.

1989 yılında açılan kaymakam adaylığı sınavını kazanarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. 1991 yılında İçişleri Bakanlığınca gönderildiği İngiltere’de dil eğitimi aldı ve idari konularda inceleme programlarına katıldı. 1993 yılında kaymakam olarak atandı. Çeşitli ilçelerde kaymakamlık ve Vali Yardımcılığı yaptı.

İçişleri Bakanlığı İdari Mali İşler Dairesi Başkanlığı’nda Şube Müdürlüğü, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nde Vatandaşlık Hizmetleri Daire Başkanlığı ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 21.06.2017 tarihli kararname ile Pendik Kaymakamlığına atandı. 24.11.2019 tarihinde Adalet Bakanlığınca yapılan Arabuluculuk sınavını kazanarak Arabuluculuk yapmaya hak kazandı. 16.07.2020 tarihinde talebi üzerine emekliye ayrıldı.

İlhan ÜNSAL evli ve dört çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

 

pic team1

Av. Arb. Murat TÜRKYILMAZ

Yönetim Kurulu Başkanı
pic team1

Av. Arb. Ümit Hürrem BÜLBÜL

Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
pic team1

Av. Nuri TÜZEK

Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

Yol Tarifi