Av. Nuri TÜZEK
Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

Erbab Hukuk Bürosunun kurucusu olan Avukat Nuri Tüzek İstanbul Pendik’te Lise öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksekokulu’nu bitirmiş ve akabinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olarak lisans öğrenimini tamamlamıştır.

Hukuk alanında birçok eğitim programlarına katılmış olup; 2016 yılında İstanbul Medeniyet Üniversitesinde Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Eğitimini tamamlamış olup ayrıca  Adli Bilişim Hukuk Derneği, Tüketici Hukuk Enstitüsü tarafından organize edilen Tüketici Kongreleri,  Sosyal Güvenlik Hukuku ile Kadın Hakları ve Ceza davaları üzerine eğitim sertifikalarını edinmiştir.

Üniversite ve meslek hayatı süresince çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yer alan Av. Nuri Tüzek, halen Hukukçular Derneği, Tümhuder, Önder Derneği, Pesiad, Pihmed üyelikleri ile Pendik Kastamonulu’lar Derneği'nin istişare kurulu üyeliğini ifa etmektedir.

2019 Yılı Mahalli İdareler Genel  seçimleri sonucunda Meclis üyesi olarak seçilmiş  ve halen Encümen üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

Halihazırda kurucusu olduğu Erbab Hukuk-Danışmanlık ve Arabuluculuk Ofisi bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Faaliyet Alanları : Gayrimenkul Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Ticaret Hukuku


pic team1

Av. Arb. Murat TÜRKYILMAZ

Yönetim Kurulu Başkanı
pic team1

Av. Arb. Ümit Hürrem BÜLBÜL

Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
pic team1

Arb. İlhan ÜNSAL

Kurucu Ortak

Yol Tarifi