Av. Arb. Ümit Hürrem BÜLBÜL
Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

1980 Yılında Sivas’ta doğdu.

Pendik Süper Lisesini (İngilizce Ağırlıklı Lise ) bitirdi; 2002 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu.

Avukatlık stajının ardından askerlik görevini 295. Kısa Dönem olarak yaptı. Akabinde bir yıl süreyle Nişantaşı’nda saygın bir Hukuk Bürosunda dava avukatı olarak çalıştı.

28769 Sicil numarası ile İstanbul Barosuna kayıtlı olup; 2005 yılından buyana ve halen Pendik’te kurucusu olduğu Ümit Hukuk Bürosu’nda serbest avukatlık yapmaktadır.

Çeşitli özel eğitim kurumlarında oldukça uzun bir süre İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Anayasa Hukuku, İdare Hukuku gibi konularda eğitim amacıyla Hukuk dersleri vermiştir.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi -Banka ve Ticaret Hukuku Araştırma Enstitüsü “Ekonomi Bölümü” başarı sertifikası sahibidir.

Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde 1898 Sicil nolu Marka Vekili-1222 Sicil nolu Patent Vekilidir.

Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı Arabulucular listesine 2582 sicil ile kayıtlı Arabulucudur. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında İstanbul Adliyesi Adalet Komisyonu Başkanlığı Bilirkişi listesinde yer almaktadır. İstanbul Barosu CMK Uygulama Merkezi CMK Eğitim belgesi sahibidir.

3.Sınıf Noterlik belgesi bulunmaktadır.

Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku bölümünde Yüksek Lisans Eğitimi sürmektedir.

Birçok mesleki seminer-kurs-etkinlik katılım belgeleri bulunmaktadır.

 

pic team1

Av. Arb. Murat TÜRKYILMAZ

Yönetim Kurulu Başkanı
pic team1

Av. Nuri TÜZEK

Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
pic team1

Arb. İlhan ÜNSAL

Kurucu Ortak

Yol Tarifi